Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Description
it: Descrizione

en: Links
it: Collegamenti

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Text
it: Testo

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Caption
it: Didascalia

en: Apply
it: Applica

en: About
it: Informazioni

en: Master
it: Principale
