Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Description
ka: აღწერა

en: Links
ka: ბმულები

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა
