Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Description
id: Deskripsi

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Image
id: Gambar

en: Node ID
id: ID Node

en: Text
id: Teks

en: Table of contents
id: Daftar isi

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Caption
id: Keterangan

en: Apply
id: Terapkan

en: About
id: Tentang

en: Bundle
id: Bundel

en: Asc
id: Urutan turun
