Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Description
eo: Priskribo

en: Links
eo: Ligiloj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Text
eo: Teksto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
