Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Description
ja: 説明

en: Links
ja: リンク

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Container
ja: コンテナー

en: Node ID
ja: ノードID

en: Text
ja: テキスト

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Caption
ja: キャプション

en: Apply
ja: 適用

en: About
ja: アバウト

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
