Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Description
sk: Popis

en: Links
sk: Odkazy

en: Image
sk: Obrázok

en: Node ID
sk: ID uzla

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Caption
sk: Popis

en: Apply
sk: Použiť

en: Sections
sk: Sekcie

en: About
sk: Informácie o

en: Asc
sk: Vzostupne
