Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Description
nn: Beskriving

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
