Paragraphs Table of Contents (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Text
km: អត្ថបទ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: About
km: អំពី
