Publishing Options (2.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.
