Publishing Options (3.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Publishing options
hi: प्रकाशन विकल्प

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया
