Publishing Options (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.
