Publishing Options (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Publishing options
vi: Tùy chọn xuất bản

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.
