Publishing Options (3.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Custom
cy: Addasu

en: Publishing options
cy: Dewisiadau cyhoeddi

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.
