Publishing Options (3.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.
