Publishing Options (3.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: !=
fa: =!
