Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Selected
az: Seçildi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: The block could not be saved.
az: Bloku yadda saxlamaq mümkün olmadı.

en: The @type %title has been deleted.
az: @type %title silindi.

en: @type %info has been created.
az: @type %info yaradıldı.

en: @type %info has been updated.
az: @type %info yeniləndi.

en: @type: added %info.
az: @type: %info əlavə edildi.

en: @type: updated %info.
az: @type: yenilənmiş %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
az: @type %label @dil tərcüməsi silindi.
