Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Selected
be: Выбраны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: The @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.

en: @type %info has been created.
be: @type %info быў створаны.

en: @type %info has been updated.
be: @type %info быў абноўлены.

en: @type: added %info.
be: @type: дадаў %info.

en: @type: updated %info.
be: @type: абнавіў %info.
