Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Modified
ca: Modificat

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: The block could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar el bloc.

en: The @type %title has been deleted.
ca: S'ha eliminat la @type %title.

en: @type %info has been created.
ca: S'ha creat @type %info.

en: @type %info has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %info.

en: @type: added %info.
ca: @type: afegeix %info.

en: @type: updated %info.
ca: @type: %info ha estat actualitzat.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
ca: S'ha eliminat la traducció al @language de @type %label.
