Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Selected
cs: Vybráno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Modified
cs: Upraveno

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: The block could not be saved.
cs: Blok nelze uložit.

en: @type %info has been created.
cs: @type %info byl vytvořen.

en: @type %info has been updated.
cs: @type %info byl aktualizován.

en: @type: added %info.
cs: @type: přidáno %info.

en: @type: updated %info.
cs: @type: aktulizováno %info.
