Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Selected
da: Valgt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Modified
da: Ændret

en: Publishing options
da: Udgivelse

en: Block ID
da: Blok ID

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: The block could not be saved.
da: Blokken kunne ikke gemmes.

en: The @type %title has been deleted.
da: @type %title slettet.

en: @type %info has been created.
da: @type %info oprettet.

en: @type %info has been updated.
da: @type %info opdateret.

en: @type: added %info.
da: @type: tilføjede %info.

en: @type: updated %info.
da: @type: opdaterede %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
da: @language-oversættelsen af @type %label slettet.
