Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
