Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: The block could not be saved.
el: Δεν ήταν δυνατό να αποθηκευτεί το μπλοκ.

en: @type %info has been created.
el: Το %info του @type δημιουργήθηκε.

en: @type %info has been updated.
el: Το %info του @type ενημερώθηκε.

en: @type: added %info.
el: @type: προστέθηκε %info.

en: @type: updated %info.
el: @type: ενημερώθηκε %info.
