Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Selected
es: Seleccionado

en: Custom
es: Personalizado

en: Modified
es: Modificado

en: Publishing options
es: Opciones de publicación

en: Block ID
es: ID del Bloque

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: The block could not be saved.
es: El bloque no debe estar guardado.

en: The @type %title has been deleted.
es: El @type %title ha sido eliminado.

en: @type %info has been created.
es: @type %info se ha creado.

en: @type %info has been updated.
es: @type %info se ha actualizado.

en: @type: added %info.
es: @type: añadido %info.

en: @type: updated %info.
es: @type: actualizado %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
es: La traducción de @language de %label de @type ha sido eliminada.
