Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Selected
et: Valitud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Modified
et: Muudetud

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: The block could not be saved.
et: Plokki ei olnud võimalik salvestada.

en: The @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud

en: @type %info has been created.
et: @type %info on loodud.

en: @type %info has been updated.
et: @type %info on uuendatud.

en: @type: added %info.
et: @type: lisatud %info.

en: @type: updated %info.
et: @type: uuendatud %info.
