Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Modified
eu: Aldatua

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.
