Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Selected
fi: Valittu

en: Custom
fi: Oma

en: Modified
fi: Muokattu

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: The block could not be saved.
fi: Lohkon tallentaminen epäonnistui.

en: The @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.

en: @type %info has been created.
fi: @type %info luotu.

en: @type %info has been updated.
fi: @type %info päivitetty.

en: @type: added %info.
fi: @type: lisätty %info.

en: @type: updated %info.
fi: @type: päivitetty %info.
