Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Selected
fr: Sélectionné

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Modified
fr: Modifié

en: Publishing options
fr: Options de publication

en: Block ID
fr: ID bloc

en: @type: deleted %title.
fr: @type : %title supprimé.

en: The block could not be saved.
fr: Le bloc n'a pas pu être enregistré.

en: The @type %title has been deleted.
fr: Le @type %title a été supprimé.

en: @type %info has been created.
fr: %info (@type) a été créé(e).

en: @type %info has been updated.
fr: %info (@type) a été mis(e) à jour.

en: @type: added %info.
fr: @type : %info ajouté(e).

en: @type: updated %info.
fr: @type : %info mis(e) à jour.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
fr: La traduction en @language du type @type %label a été supprimée.
