Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Selected
id: Terpilih

en: Custom
id: Tersuai

en: Modified
id: Telah dimodifikasi

en: Publishing options
id: Opsi penerbitan

en: Block ID
id: ID blok

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: The block could not be saved.
id: Blok tidak dapat disimpan.

en: The @type %title has been deleted.
id: Jenis @type %title telah dihapus.

en: @type %info has been created.
id: @type %info telah dibuat.

en: @type %info has been updated.
id: @type %info telah diperbarui.

en: @type: added %info.
id: @type: %info ditambahkan.

en: @type: updated %info.
id: @type: memperbarui %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
id: Terjemahan @language dari @type %label telah dihapus.
