Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Selected
it: Selezionato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Modified
it: Modificato

en: Publishing options
it: Opzioni di pubblicazione

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: The block could not be saved.
it: Il blocco non è stato salvato.

en: The @type %title has been deleted.
it: Il %title di tipo @type è stato eliminato.

en: @type %info has been created.
it: @type %info è stato creato.

en: @type %info has been updated.
it: @type %info è stato aggiornato.

en: @type: added %info.
it: @type: aggiunto %info.

en: @type: updated %info.
it: @type: aggiornato %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
it: La traduzione di @type %label in @language è stata eliminata.
