Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Selected
kk: Тандалған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.
