Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Custom
lt: Savitas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: The block could not be saved.
lt: Bloko nepavyko išsaugoti.

en: The @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: @type %info has been created.
lt: @type %info buvo sukurtas.

en: @type %info has been updated.
lt: @type %info buvo atnaujintas.

en: @type: added %info.
lt: @type: pridėta %info.

en: @type: updated %info.
lt: @type: atnaujinta %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
lt: @type %label vertimas į @language kalbą pašalintas.
