Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Selected
ms: Terpilih

en: Custom
ms: Tersuai

en: Publishing options
ms: Opsyen penerbitan

en: @type: deleted %title.
ms: @type: %title telah dipadamkan.
