Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Custom
nl: Aangepast

en: Modified
nl: Aangepast

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: The block could not be saved.
nl: Het blok kon niet worden opgeslagen.

en: The @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: @type %info has been created.
nl: @type %info is aangemaakt.

en: @type %info has been updated.
nl: @type %info is bijgewerkt.

en: @type: added %info.
nl: @type: %info toegevoegd.

en: @type: updated %info.
nl: @type: %info bijgewerkt.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
nl: Vertaling van @type %label in het @language is verwijderd.
