Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Selected
nn: Valgt

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Publishing options
nn: Publiseringsval
