Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ
