Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Selected
pl: Wybrany

en: Custom
pl: Własne

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Block ID
pl: ID bloku

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: The block could not be saved.
pl: Blok nie mógł zostać zapisany.

en: The @type %title has been deleted.
pl: Usunięto @type %title.

en: @type %info has been created.
pl: Utworzono @type %info.

en: @type %info has been updated.
pl: Zaktualizowano @type %info.

en: @type: added %info.
pl: @type: dodano %info.

en: @type: updated %info.
pl: @type: zaktualizowano %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
pl: Tłumaczenie @type %label na język @language zostało usunięte.
