Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Selected
pt: Selecionado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Modified
pt: Modificado

en: Publishing options
pt: Opções de publicação

en: Block ID
pt: ID do Bloco

en: @type: deleted %title.
pt: @type: %title eliminado.

en: The block could not be saved.
pt: O bloco não pôde ser salvo.

en: The @type %title has been deleted.
pt: O @type %title foi apagado.

en: @type %info has been created.
pt: @type %info foi criado.

en: @type %info has been updated.
pt: @type %info foi atualizado.

en: @type: added %info.
pt: @type: adicionado %info.

en: @type: updated %info.
pt: @type: atualizado %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
pt: A tradução em @language do @type %label foi excluída.
