Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Selected
ro: Selectat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Modified
ro: Modificat

en: Publishing options
ro: Opțiuni de publicare

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: The block could not be saved.
ro: Blocul nu a putut fi salvat.

en: The @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost șters.

en: @type %info has been created.
ro: @type %info a fost creat.

en: @type %info has been updated.
ro: @type %info a fost actualizat.

en: @type: added %info.
ro: @type: adăugat %info.

en: @type: updated %info.
ro: @type: actualizat %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
ro: Traducerea @language pentru @type %label a fost ștearsă.
