Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Selected
ru: Выбрано

en: Custom
ru: Собственная

en: Modified
ru: Изменено

en: Publishing options
ru: Настройки публикации

en: Block ID
ru: ID блока

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: The block could not be saved.
ru: Невозможно сохранить блок.

en: The @type %title has been deleted.
ru: @type %title был удалён.

en: @type %info has been created.
ru: @type %info был создан.

en: @type %info has been updated.
ru: @type %info был обновлён.

en: @type: added %info.
ru: @type: добавлен %info.

en: @type: updated %info.
ru: @type: обновлён %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
ru: Перевод на язык @language для @type %label был успешно удалён.
