Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Selected
sk: Zvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Modified
sk: Upravené

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: @type %info has been created.
sk: @type %info bol vytvorený.

en: @type %info has been updated.
sk: @type %info bol aktualizovaný.

en: @type: added %info.
sk: @type: %info bol pridaný.

en: @type: updated %info.
sk: @type: %info bol aktualizovaný.
