Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Selected
sv: Vald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Modified
sv: Modifierad

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: The block could not be saved.
sv: Blocket kunde inte sparas.

en: The @type %title has been deleted.
sv: @type %title har raderats.

en: @type %info has been created.
sv: @type %info har skapats.

en: @type %info has been updated.
sv: @type %info har uppdaterats.

en: @type: added %info.
sv: @type: lades till %info.

en: @type: updated %info.
sv: @type: uppdaterades %info.
