Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Selected
tr: Seçili

en: Custom
tr: Özel

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: Publishing options
tr: Yayınlama seçenekleri

en: Block ID
tr: Blok kimliği

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: The block could not be saved.
tr: Blok kaydedilemedi.

en: The @type %title has been deleted.
tr: @type %title silindi.

en: @type %info has been created.
tr: %info başlıklı @type oluşturuldu.

en: @type %info has been updated.
tr: %info başlıklı @type güncellendi.

en: @type: added %info.
tr: @type: %info eklendi.

en: @type: updated %info.
tr: @type: %info güncellendi.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
tr: @language dilinde @type %label çevirisi silindi.
