Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Selected
uk: Вибране

en: Custom
uk: Власний

en: Modified
uk: Змінено

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Block ID
uk: ID блоку

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: The block could not be saved.
uk: Неможливо зберегти блок.

en: The @type %title has been deleted.
uk: @type %title було успішно видалено.

en: @type %info has been created.
uk: @type %info було успішно створено.

en: @type %info has been updated.
uk: @type %info було успішно оновлено.

en: @type: added %info.
uk: @type: додано %info.

en: @type: updated %info.
uk: @type: оновлено %info.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
uk: Переклад на мову @language для @type %label було успішно видалено.
