Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Selected
af: Geselekteer

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies
