Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Selected
bs: Odabrano

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
