Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Selected
ja: 選択済み

en: Custom
ja: カスタム

en: Modified
ja: 変更済み

en: Publishing options
ja: 掲載オプション

en: Block ID
ja: ブロックID

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: The block could not be saved.
ja: ブロックが保存出来ませんでした。

en: The @type %title has been deleted.
ja: @type %title を削除しました。

en: @type %info has been created.
ja: @type %info が作成されました。

en: @type %info has been updated.
ja: @type %info が更新されました。

en: @type: added %info.
ja: @type:%infoが追加されました

en: @type: updated %info.
ja: @type: %infoが更新されました

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
ja: @type %label の @language 翻訳を削除しました。
