Publishing Options (3.1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Modified
oc: Modificat

en: Publishing options
oc: Opcions de publicacion

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.
