Publishing Options (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Publishing options
th: ตั้งค่าการตีพิมพ์

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.
