Publishing Options (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Custom
jv: Kostum

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.
