Publishing Options (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
